چهارشنبه 2 مرداد 1398
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان خبر داد:

آزمون حضوری دوره آموزش مکاتبه ای دهیاران سراسر استان گیلان برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/08/09 11:37 بازدید: 2377

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان از برگزاری آزمون حضوری دوره آموزش مکاتبه ای دهیاران سراسر استان در رشت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ سید مازیار سیدنژاد با بیان اینکه هر ساله دوره‌های آموزشی مختلفی برای دهیاران برگزار می‌شود، اظهار کرد: در آزمون حضوری دهیاران سراسر استان قریب به هزار و 700 دهیار در این آزمون شرکت داشتند.

وی تصریح کرد: محتوای آموزشی این آزمون از سال گذشته در اختیار دهیاران قرار گرفته و با توجه به تغییر و تحولاتی که از سال گذشته در حوزه دهیاری‌ها داشتیم زمان برگزاری این آزمون برای نیمه دوم سال 97 برنامه‌ریزی و جزوات از طریق رابطین فرمانداری‌ها در اختیار دهیاران قرار گرفت.

سیدنژاد با بیان اینکه مباحث آموزشی این آزمون برای دهیاران می‌تواند در امور اجرایی روستا موثر باشد یادآور شد: امیدواریم مردم روستا از نتایج این آموزش و توانمندسازی‌ها که برای دهیاران به عنوان مدیران اجرایی روستاها صورت می‌گیرد بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به همکاری سازمان جهاد دانشگاهی گیلان در برگزاری این آزمون افزود: سازمان جهاد دانشگاهی گیلان بدلیل برخورداری از زیرساخت‌‌ها، منابع فیزیکی و انسانی مناسب و مجرب توانست آزمون مذکور را با موفقیت اجرا کند.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان با بیان اینکه از نفرات برگزیده در این آزمون تقدیر می شود، گفت: محتوای این دوره می‌تواند در برنامه‌ریزی و سیاست‌های دهیاران در امور جاری روستاها موثر باشد.

استاندار گیلان
دولت و ملت همدلی و همزبانی