پنجشنبه 28 شهریور 1398
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گفت :

با ساز و کار مناسب گیلان را نه به عنوان معبر بلکه به عنوان مقصد گردشگری تعریف کنیم

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/05/15 15:03 بازدید: 643

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداربا بیان اینکه با ساز و کار مناسب گیلان را نه به عنوان معبر بلکه به عنوان مقصد گردشگری تعریف کنیم اظهار داشت : همراهی، همکاری و تعامل مستمر مردم با دولت روند توسعه کشور را بهبود خواهد بخشید . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان علی اصغر جمشید نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار صبح امروز در همایش مشارکت اجتماعی، سلامت و نشاط در توسعه گردشگری روستایی که در سالن غدیر استانداری گیلان برگزار شد با بیان اینکه دولت ها در کنار مردم و با حضور سازمان های مردم نهاد کارآیی خواهند داشت  تصریح کرد : همراهی، همکاری و تعامل مستمر مردم با دولت روند توسعه کشور را بهبود خواهد بخشید . 

جمشیدنژاد با اشاره به سیاست‌های دولت و تأکیدات استاندار گیلان مبنی بر توسعه گردشگری برضرورت بهره‌گیری هرچه بیشتر از این فرصت ایجاد شده تأکید کرد و تصریح کرد : تهیه سند توسعه گردشگری ضروری است.

وی  با بیان اینکه باید سطح زندگی روستائیان عزیز با اجرای طرح های گردشگری ارتقاء یابد افزود: شرایطی فراهم گردد تا متقاضیان اجرای طرح‌های گردشگری با سرمایه‌های اندک خود و دریافت تسهیلات امکان ارائه خدمات مناسب به گردشگران را داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار برضرورت برندسازی محصولات بومی و محلی در روستا ها تأکید کرد و گفت: برگزاری جشنواره‌های بومی و محلی روستایی نقش بسزایی در شناخت محصولات تولیدی آن روستا در عرصه‌ ملی و بین‌المللی ایفاء خواهد کرد.

علی اصغر جمشید نژاد با اشاره به استعداد و توانمندی های گیلان در بخش گردشگری ابراز امیدواری کرد : انشاء الله خروجی این نشست ها منتهی به اقدامات موثر در توسعه بخش گردشگری گیلان گردد .

استاندار گیلان
دولت و ملت همدلی و همزبانی