چهارشنبه 2 مرداد 1398

با فراهم کردن بسترهای پویایی جوانان در مسیر توسعه و اعتلای کشور گام برداریم

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/08/12 12:54 بازدید: 1831

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان سهم ورزش در ارتقای سلامت و نشاط اجتماعی را غیرقابل انکار خواند و گفت: با فراهم کردن بسترهای پویایی جوانان در مسیر توسعه و اعتلای کشور گام برداریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛منا ابروفراخ در حاشیه برگزاری مسابقات «لیگ تکواندو پومسه» مناطق کشور در جمع خبرنگاران با ابراز خرسندی از فعالیت های ورزشی جوانان استان بر لزوم گسترش زیرساخت های ورزشی متناسب با شرایط اقشار مختلف جامعه از سوی دستگاه های اجرایی متولی تاکید کرد.

وی با بیان اینکه توجه به ورزش موجب افزایش نشاط عمومی و تضمین سلامت جامعه می شود،اظهار داشت: با فراهم کردن بسترهای پویایی جوانان در مسیر توسعه و اعتلای کشور گام برداریم.

ابروفراخ به درخشش جوانان به ویژه بانوان گیلانی در رشته های مختلف ورزشی در عرصه های ملی و بین المللی اشاره و تصریح کرد: حضور بانوان در عرصه‌های اجتماعی بیانگر توانمندی و استعداد این قشر از جامعه بوده و از اینرو باید با برنامه‌ریزی مناسب در عرصه های ورزشی زمینه ارتقای سلامت جسمی و روحی آنها را فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه شادی و نشاط در بین جوانان منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش سلامت اجتماعی می شود، افزود: در همین راستا نیازمند برنامه‌ریزی و هماهنگی برای توسعه ورزش و جذب جوانان به حوزه‌های ورزشی هستیم . 

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان با اشاره به ظرفیت‌های ورزشی استان گیلان، گفت: توسعه ورزش نیازمند پیشرفت زیرساخت‌ها و امکانات ورزشی در تمامی مناطق استان بوده که در حال حاضر اقدامات خوبی به همت اداره کل ورزش و جوانان گیلان در حال انجام است.

استاندار گیلان
دولت و ملت همدلی و همزبانی