یکشنبه 28 بهمن 1397
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار :

انسجام ملی سد محکمی در برابر آسیب ها است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/16 17:02 بازدید: 417

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار، تهدیدخارجی در هر جامعه ای را منجر به انسجام ملی دانست و تصریح کرد : انسجام ملی سد محکمی در برابر آسیب ها است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان علی اصغر جمشید نژاد معاون سیاسی و امنیتی استاندار در جلسه شوراری اداری شهرستان لاهیجان که به منظور معارفه معاون سیاسی و امنیتی اجتماعی فرمانداری لاهیجان برگزار گردید مدیران را خدمتگزار و خادم مردم دانست و گفت : باید در جهت افزایش رضایتمندی در جامعه تلاش کنیم .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه مسئولیت هایی که عهده دار آن هستیم روزی به پایان خواهد رسید افزود : آنچه که باقی می ماند آثار و خدماتی است که از خود به یادگار می گذاریم .

وی در ادامه با بیان اینکه باید در دوران مسئولیت  خود مبنای تحول باشیم ابراز امیدواری کرد : انشاء الله بتوانیم در دوران خدمتی خود منشاء تاثیر در جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم باشیم .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با اشاره به سرعت تغییر خواسته های جامعه تصریح کرد : باید مطابق با نیازهای جامعه با تلاش مضاعف در جهت رفع مشکلات مردم گام برداریم

جمشید نژاد عبور از مشکلات و آسیب های جامعه را وابسته به نوع عملکرد مسئولین دانست و گفت : باید اقدامات مدیران پاسخگوی نیازهای جامعه باشد .

وی تصریح کرد : چنانچه مردم تلاش، جدیت و صداقت مسئولین را در جهت رفع مشکلات جامعه مشاهده کنند حتی اگر نتیجه مطلوب حاصل نگردد، از مسئولین احساس رضایت خواهند داشت .

در پایان این نشست معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار با طلب آمرزش و رحمت  الهی برای شادروان محمد رضا قربانی معاون فقید فرماندار لاهیجان ، نورالله اکبری را به عنوان معاون جدید سیاسی و امنیتی فرماندار معرفی کرد . 

استاندار گیلان
دولت و ملت همدلی و همزبانی